Kalitebet, Cosmic Cash slot oyunu

kalitebet, cosmic cash
kalitebet, cosmic cash

Cosmic Cash oyunu Kalitebet’te! Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen slot sağlayıcılarından birisi olan Pragmatic play ürünü olan Cosmic Cash heyecanını Kalitebet’te yaşayabilirsiniz. Bir pragmatic play ürünü olan Cosmic slot oyunlarını tercih eden birçok kullanıcı tarafından gerek kazandırma olasılığı gerek ödemeleri konusunda tercih sebebidir.

Kalitebet’te Cosmic Cash oynayabilmek için ilk olarak bir Kalitebet üyeliğiniz olması gerekmektedir. Kendine üyelik oluşturan kullanıcıların hesaplarına yaptıkları yatırım miktarları sonrasında Kalitebet slot oyunları sayfasını ziyaret etmelidirler. Slot sayfasına erişim sağlamış kullanıcılar isterler eğer sağlayıcılar arasından pragmatic play seçeneğini seçip Cosmic oyununu oyunlar içinden bulabilirler. Eğer isterlerse de arama butonunu kullanarak oyuna kolayca erişim sağlayabilirler.

Daha önce Cosmic oyununu henüz oynamamış kullanıcılarımıza Cosmic oyununun büyük kazançlarını anlatmak isteriz.

Cosmic Cash

Kalitebet’te yer alan Cosmic oyununda üzerinde WILD yazan sembol Wild sembolüdür. Bu sembol scatter ve para sembolleri dışında tüm sembollerin yerine geçer. Cosmic oyunundaki en önemli sembollerden olan scatter sembolüdür. Bu sembol üzerinde Cosmic yazan bir semboldür. Scatter sembolünden 3 tanesi veya daha fazlası bir araya geldiğinde oyun ekstra freesipin verir. Cosmic oyunundaki bir diğer önemli sembol ise Para sembolüdür. Bu sembol dolunay şeklindedir ve ratgele bir değer alır.

Cosmic oyununda Kozmik Respin özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği tetiklemek için 6 veya daha fazla para sembolü toplamak gerekmektedir.  Ayrıca Cosmic oyununda bir de freespin özelliği bulunmaktadır. Bunun için 3, 4 veya 5 adet scatter sembolü yakalamak gerekmektedir.

Cosmic oyunundaki semboller her yerde ödeme yapar ve tüm kazançlar temel bahis ile çarpılır. Ayrıca Cosmic oyununda birden fazla sembolle kazanmak mümkündür. Bu oyunda elde edilen tüm kazanç toplam kazanca ilave edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*