Kalitebet Magic Money Maze slot oyunu

kalitebet
kalitebet
kalitebet, magic money maze
kalitebet, magic money maze

Magic Money Maze oyunu Kalitebet’te! Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen slot sağlayıcılarından birisi olan Pragmatic play ürünü olan Magic Money heyecanını Kalitebet’te yaşayabilirsiniz. Bir pragmatic play ürünü olan Magic Money slot oyunlarını tercih eden birçok kullanıcı tarafından gerek kazandırma olasılığı gerek ödemeleri konusunda tercih sebebidir.

Kalitebet’te Magic Money oynayabilmek için ilk olarak bir Kalitebet üyeliğiniz olması gerekmektedir. Kendine üyelik oluşturan kullanıcıların hesaplarına yaptıkları yatırım miktarları sonrasında Kalitebet slot oyunları sayfasını ziyaret etmelidirler. Slot sayfasına erişim sağlamış kullanıcılar isterler eğer sağlayıcılar arasından pragmatic play seçeneğini seçip Magic Money oyununu oyunlar içinden bulabilirler. Eğer isterlerse de arama butonunu kullanarak oyuna kolayca erişim sağlayabilirler.

Daha önce Magic Money Maze oyununu henüz oynamamış kullanıcılarımıza Magic Money oyununun büyük kazançlarını anlatmak isteriz.

 

Magic Money Maze

Kalitebet’te yer alan Magic Money  oyununda üzerinde Magic Money Maze Bonus yazan sembol Bonus sembolüdür. Bonus sembollerinden üç veya daha fazlası yanyana gelince Bonus oyunu başlar. Ayrıca oyunda bir de üzerinde bir deste para resmi bulunun sembol mevcuttur. Bu sembol bonus oyunu sırasında da görülebilen Para sembolüdür.

Farklı bir mod olarak Yazı Tahtası Bonusu bulunmaktadır. Yazı Tahtası modunu tetiklemek için üç veya daha fazla bonus sembolü yakalamak gerekmektedir. Bonus oyununda oyuncuya 49 karelik bir tahta sunulur. Oyuncu tahta üzerinde rastgele bir yerde başlar ve atılan zardaki sayı kadar ilerler.

Magic Money Maze oyunundaki semboller her yerde ödeme yapar ve tüm kazançlar temel bahis ile çarpılır. Ayrıca Magic Money oyununda birden fazla sembolle kazanmak mümkündür. Bu oyunda elde edilen tüm kazanç toplam kazanca ilave edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*